Listaxes definitivas de persoas admitidas, de agarda e excluídas nas Escolas Infantís xestionadas polo Consorcio resultantes do baremo extraordinario de setembro para o curso 2017/18

A Xerencia do Consorcio Galego de Servizos de Igualdade e Benestar anuncia a publicación das listaxes definitivas de persoas admitidas, de agarda e excluídas na Rede de Escolas Infantís de Galicia “A Galiña Azul”, que participaron no proceso de admisión extraordinario do mes de setembro.

RESOLUCION

O prazo de matrícula, abrangue desde o día 10 ao 13 de outubro, ambos os dous incluídos.

A non formalización da matrícula no prazo anteriormente estipulado implicará ter por decaída a solicitude, de conformidade co previsto no artigo 19.4 do Regulamento de réxime interno das Escolas Infantís xestionadas polo Consorcio.

Para a tramitación do procedemento de matrícula será preciso a presentación da seguinte documentación:

- a relación de documentación para formalizar matrícula
– impreso de aceptación
- impreso domiciliación bancaria
- impreso renuncia matrícula

Autorizacións:
-autorizacion recollida
– autorización saídas
- autorización reportaxes (fotos/vídeos)
- autorización medicamentos

A CORUÑA
Lista definitiva A Coruña A Sardiñeira
Lista definitiva A Coruña Eiris
Lista definitiva A Coruña Monte Alto
Lista definitiva A Laracha
Lista definitiva Ames Bertamirans
Lista definitiva Ames
Lista definitiva Ares
Lista definitiva Arteixo
Lista definitiva Arteixo Rio Tambre
Lista definitiva Arzua
Lista definitiva Betanzos
Lista definitiva Boiro O Saltiño
Lista definitiva Boiro
Lista definitiva Camariñas
Lista definitiva Cambre O Temple
Lista definitiva Cambre
Lista definitiva Carballo A Braña
Lista definitiva Carballo
Lista definitiva Carnota
Lista definitiva Carral
Lista definitiva Cedeira
Lista definitiva Coiros
Lista definitiva Coristanco
Lista definitiva Culleredo A Tartaruga
Lista definitiva Culleredo Fonte da Balsa
Lista definitiva Culleredo O Burgo
Lista definitiva Curtis
Lista definitiva Dodro
Lista definitiva Fene Barallobre
Lista definitiva Fene
Lista definitiva Ferrol Esteiro
Lista definitiva Ferrol
Lista definitiva Fisterra
Lista definitiva Malpica
Lista definitiva Mazaricos
Lista definitiva Melide
Lista definitiva Muros
Lista definitiva Muxia
Lista definitiva Naron
Lista definitiva Oleiros A Canteira
Lista definitiva Oleiros As Galeras
Lista definitiva Oleiros Mera
Lista definitiva Oleiros Pardela
Lista definitiva O Pino
Lista definitiva Oroso
Lista definitiva Ortigueira
Lista definitiva Oza Cesuras
Lista definitiva Ponteceso
Lista definitiva Porto do Son
Lista definitiva Rianxo
Lista definitiva Rois
Lista definitiva Sada
Lista definitiva Santiago San Roque
Lista definitiva Santiago Tambre
Lista definitiva Santiago Tras Parlamento

LUGO
Lista definitiva Antas de Ulla
Lista definitiva Burela Os Castros
Lista definitiva Burela
Lista definitiva Chantada
Lista definitiva Foz
Lista definitiva Meira
Lista definitiva Mondoñedo
Lista definitiva O Valadouro
Lista definitiva Panton
Lista definitiva Taboada
Lista definitiva Vilalba

OURENSE
Lista definitiva Allariz
Lista definitiva A Merca
Lista definitiva A Rua
Lista definitiva Muiños
Lista definitiva O Carballiño
Lista definitiva Ourense Barrocas
Lista definitiva Ourense Rua Colon
Lista definitiva Pereiro de Aguiar
Lista definitiva Pobra de Trives
Lista definitiva Ribadavia
Lista definitiva Toen
Lista definitiva Viana do Bolo
Lista definitiva Vilamarin
Lista definitiva Vilamartin
Lista definitiva Xinzo de Limia

PONTEVEDRA
Lista definitiva A Illa de Arousa
Lista definitiva As Neves
Lista definitiva Baiona
Lista definitiva Barro
Lista definitiva Bueu
Lista definitiva Campo Lameiro
Lista definitiva Cangas A Choupana
Lista definitiva Cangas O Hio
Lista definitiva Cerdedo Cotobade Cerdedo
Lista definitiva Cerdedo Cotobade Tenorio
Lista definitiva Covelo
Lista definitiva Forcarei
Lista definitiva Gondomar
Lista definitiva Lalin Poligono
Lista definitiva Lalin Pontiñas
Lista definitiva Marin
Lista definitiva Moaña
Lista definitiva Moraña
Lista definitiva Mos Coto Torron
Lista definitiva Mos Porteliña
Lista definitiva Nigran
Lista definitiva O Grove
Lista definitiva Oia
Lista definitiva O Porriño Doantes de Sangue
Lista definitiva O Rosal
Lista definitiva Poio
Lista definitiva Ponte Caldelas
Lista definitiva Pontevedra A Parda
Lista definitiva Pontevedra Campus
Lista definitiva Pontevedra Monteporreiro
Lista definitiva Porriño Torneiros
Lista definitiva Portas
Lista definitiva Salceda de Caselas
Lista definitiva Salvaterra de Miño
Lista definitiva Silleda
Lista definitiva Soutomaior
Lista definitiva Tomiño Goian
Lista definitiva Tomiño
Lista definitiva Tui
Lista definitiva Vigo Rua Palencia
Lista definitiva Vigo Valadares
Lista definitiva Vilaboa
Lista definitiva Vila de Cruces
Lista definitiva Vilagarcia de Arousa

NOTA: As listas publicadas son copia das orixinais que están depositadas nos arquivos do Consorcio Galego de Servizos de Igualdade e Benestar.