Listaxes definitivas de persoas admitidas, de agarda e excluídas nas Escolas Infantís xestionadas polo Consorcio resultantes do baremo extraordinario de setembro para o curso 2016/2017

A Xerencia do Consorcio Galego de Servizos de Igualdade e Benestar anuncia a publicación das listaxes definitivas de persoas admitidas, de agarda e excluídas na Rede de Escolas Infantís de Galicia “A Galiña Azul”, que participaron no proceso de admisión extraordinario do mes de setembro.

Resolución da Xerencia

O prazo de matrícula, abrangue desde o día 11 ao 14 de outubro, ambos os dous incluídos.

A non formalización da matrícula no prazo anteriormente estipulado implicará ter por decaída a solicitude, de conformidade co previsto no artigo 19.4 do Regulamento de réxime interno das Escolas Infantís xestionadas polo Consorcio.

Para a tramitación do procedemento de matrícula será preciso a presentación da seguinte documentación:

1.Relación de documentación presentada para a formalización da matrícula

2.Impreso de aceptación e formalización da matrícula

3.Impreso de domiciliación bancaria

4.Impreso de renuncia de matrícula

Autorizacións:

1.Impreso de autorización de recollida da/o nena/o

2.Impreso de autorización para saídas didácticas

3.Impreso de autorización de reportaxes de fotos e vídeos

4.Impreso de autorización para a administración de medicamentos

PROVINCIA DE A CORUÑA
Lista provisional A Coruña A Sardiñeira
Lista provisional A Coruña Eiris
Lista provisional A Coruña Monte Alto
Lista provisional A Laracha
Lista provisional Ames Bertamirans
Lista provisional Ames
Lista provisional Ares
Lista provisional Arteixo
Lista provisional Arzua
Lista provisional Betanzos
Lista provisional Boiro O Saltiño
Lista provisional Boiro
Lista provisional Camariñas
Lista provisional Cambre O Temple
Lista provisional Cambre
Lista provisional Carballo A Braña
Lista provisional Carballo
Lista provisional Carnota
Lista provisional Carral
Lista provisional Cedeira
Lista provisional Coiros
Lista provisional Coristanco
Lista provisional Culleredo A Tartaruga
Lista provisional Culleredo Fonte da Balsa
Lista provisional Culleredo O Burgo
Lista provisional Curtis
Lista provisional Dodro
Lista provisional Fene Barallobre
Lista provisional Fene
Lista provisional Ferrol Esteiro
Lista provisional Ferrol
Lista provisional Fisterra
Lista provisional Malpica
Lista provisional Mazaricos
Lista provisional Melide
Lista provisional Muros
Lista provisional Muxia
Lista provisional Naron
Lista provisional Oleiros A Canteira
Lista provisional Oleiros A Pardela
Lista provisional Oleiros As Galeras
Lista provisional Oleiros Mera
Lista provisional O Pino
Lista provisional Oroso
Lista provisional Ortigueira
Lista provisional Oza Cesuras
Lista provisional Ponteceso
Lista provisional Porto do Son
Lista provisional Rianxo
Lista provisional Rois
Lista provisional Sada
Lista provisional Santiago San Roque
Lista provisional Santiago Tambre
Lista provisional Santiago Tras Parlamento
Lista provisional Sobrado
Lista provisional Zas

PROVINCIA DE LUGO
Lista provisional A Fonsagrada
Lista provisional Alfoz
Lista provisional Antas de Ulla
Lista provisional Burela
Lista provisional Chantada
Lista provisional Foz
Lista provisional Meira
Lista provisional Mondoñedo
Lista provisional O Valadouro
Lista provisional Panton
Lista provisional Quiroga
Lista provisional Taboada
Lista provisional Vilalba

PROVINCIA DE OURENSE
Lista provisional Allariz
Lista provisional A Merca
Lista provisional A Rua
Lista provisional Bande
Lista provisional Cartelle
Lista provisional Castro Caldelas
Lista provisional Muiños
Lista provisional Nogueira de Ramuin
Lista provisional O Carballiño
Lista provisional Oimbra
Lista provisional Ourense Barrocas
Lista provisional Ourense Rua Colon
Lista provisional Pereiro de Aguiar
Lista provisional Pobra de Trives
Lista provisional Ribadavia
Lista provisional Toen
Lista provisional Viana do Bolo
Lista provisional Vilamarin
Lista provisional Vilamartin
Lista provisional Xinzo de Limia

PROVINCIA DE PONTEVEDRA
Lista provisional A Illa de Arousa
Lista provisional As Neves
Lista provisional Baiona
Lista provisional Barro
Lista provisional Bueu
Lista provisional Campo Lameiro
Lista provisional Cangas Choupana
Lista provisional Cangas O Hio
Lista provisional Cerdedo
Lista provisional Cotobade
Lista provisional Covelo
Lista provisional Forcarei
Lista provisional Gondomar
Lista provisional Lalin Poligono
Lista provisional Lalin Pontiñas
Lista provisional Marin
Lista provisional Marin Seixo
Lista provisional Moaña
Lista provisional Moraña
Lista provisional Mos Coto Torron
Lista provisional Mos Porteliña
Lista provisional Nigran
Lista provisional O Grove
Lista provisional Oia
Lista provisional O Rosal
Lista provisional Poio
Lista provisional Ponte Caldelas
Lista provisional Pontevedra A Parda
Lista provisional Pontevedra Campus
Lista provisional Pontevedra Monteporreiro
Lista provisional Porriño Doantes
Lista provisional Porriño Torneiros
Lista provisional Portas
Lista provisional Salceda de Caselas
Lista provisional Salvaterra de Miño
Lista provisional Silleda
Lista provisional Soutomaior
Lista provisional Tomiño Goian
Lista provisional Tomiño
Lista provisional Tui
Lista provisional Vigo Rua Palencia
Lista provisional Vigo Valadares
Lista provisional Vilaboa
Lista provisional Vila de Cruces
Lista provisional Vilagarcia de Arousa

NOTA: As listaxes publicadas son copia das orixinais que están depositadas nos arquivos do Consorcio Galego de Servizos de Igualdade e Benestar.